لطفا چند لحظه صبر کنید
جمعه 24 مرداد 1399
 • آموزش
 • املاک
 • اتومبیل
 • لوازم
 • حیوانات
 • خدمات
 • بازار کار
 • صنعت
 • ارتباطات
 • ایرانسل، همراه اول، تالیا
  امتیاز به توکان
  تبلیغات متنی
  www.sakhtemoon.com
  مرجع معتبر و پربازدید نیازمندیهای صنعت ساختمان
  دستگاه کارخانه معدن
  خرید فروش قیمت
  سامانه جامع صنعت و تجارت ایران
  بانک جامع اس‌ام‌اس
  پیامستان در گوشی شما
  بیش از 19.000 پیامک
  کارت شارژ
  فروش آنلاین کارت شارژ
  ایرانسل ، تالیا ، همراه اول
  شارژیران
  فروش آنلاین کارت شارژ
  ایرانسل ، تالیا ، همراه اول
  تعرفه آگهی های ویژه
  لینک دار
  ماهیانه 5,000 تومان
  یک ستاره
  ماهیانه 10,000 تومان
  دو ستاره
  ماهیانه 15,000 تومان
  سه ستاره
  ماهیانه 20,000 تومان
  چهار ستاره
  ماهیانه 25,000 تومان
  پنج ستاره
  ماهیانه 30,000 تومان
  شش ستاره
  ماهیانه 35,000 تومان
  هفت ستاره
  ماهیانه 40,000 تومان
  + امکان درج لینک در آگهی ویژه
  :: شماره حساب های سایت توکان جهت واریز وجه و افزایش موجودی
  :: شماره حساب های سایت توکان جهت واریز وجه و افزایش موجودی
  » شماره حساب های سایت توکان جهت واریز وجه
  نام بانک
  شماره حساب
  شماره کارت

  بانک سامان
  881-800-1212879-1
  6219-8610-2195-1842

  بانک اقتصاد نوین
  205-800-3476215-1
  6274-1211-6041-4660

  بانک پارسیان
  800-728438-3
  6221-0610-2876-0371

  بانک صادرات
  0207838768007
  6037-6911-0751-5462

  کلیه حساب های فوق به نام "میلاد نوری" می باشند
  پرداخت مبلغ مورد نظر شما در سایت توکان ، به چند روش امکان پذیر است که در ادامه همین صفحه توضیح داده شده است
  » مراجعه به بانک و واریز بانکی » با مراجعه به نزدیکترین شعبه یکی از بانک های اقتصاد نوین ، پارسیان ، صادرات و یا کشاورزی ، مبلغ مورد نظر را به شماره حساب ما که در بالای همین صفحه ذکر شده است ، پرداخت کنید ، سپس با ورود حساب کاربری خود ، به منوی " ثبت فیش بانکی جدید" رفته و مشخصات فیش بانکی را ثبت کنید . مبلغ واریزی پس از تائید فیش بانکی شما ، بلافاصله به موجودی حساب شما در سایت اضافه خواهد شد . لطفا فیش بانکی را تا زمان تائید شدن پرداخت خود ، نزد خود نگه دارید . » مراجعه به دستگاه های خودپرداز و پرداخت کارت به کارت » چنانچه شما دارای یکی از انواع کارت های عضو شتاب مانند کارت های بانک پارسیان (کارت نقدی - هدیه - اینترنت - اعتباری) ، اقتصاد نوین ، سامان ، صادرات (سپهر) ، ملی (سیبا) ، ملت ، کشاورزی (مهر) ، سرمایه ، کارآفرین ، پاسارگاد و ... هستید ، می توانید در هر لحظه از شبانه روز ( حتی ایام تعطیل ) بدون مراجعه به بانك ، نسبت به پرداخت مبلغ مورد نظر جهت شارژ حساب خود اقدام نمائید .
  با مراجعه به نزديكترين دستگاه خودپرداز (ATM) ، پس از قرار دادن کارت خود در دستگاه و وارد کردن رمز عبور خود ، منوی "انتقال وجه" و سپس "به کارت دیگر" را انتخاب کنید . در صفحه ظاهر شده مبلغ مورد نظر را به ریال وارد کنید (به عنوان مثال : 100000 ریال) و کلید ورود یا ثبت را بزنید . در صفحه بعدی شماره کارت مورد نظر از شما خواسته می شود که در این مرحله باید یکی از شماره کارت های مربوط به سایت توکان که در جدول بالای همین صفحه ذکر شده است را وارد کنید (شماره کارت عددی 16 رقمی است) .
  پس از وارد کردن شماره کارت ، دکمه ورود یا ثبت را بزنید .br>در مرحله آخر دستگاه خودپرداز از شما می پرسد "آیا مطمئن به انتقال وجه به حساب "میلاد نوری" می باشید؟" و با انتخاب گزینه "بلی" ، انتقال وجه انجام می شود و دستگاه خودپرداز با چاپ رسید ، شما را از انتقال وجه مطمئن می سازد . این رسید شامل شماره ارجاع ، مبلغ انتقالی و شماره  کارت دریافت کننده می باشد .
  پس از پایان عملیات انتفال وجه ، با ورود حساب کاربری خود در سایت توکان ، به منوی " ثبت فیش بانکی جدید" رفته و مشخصات رسید بانکی که از دستگاه خودپرداز دریافت نمودید را ثبت کنید . هنگام ثبت فیش بانکی جدید ، در قسمت شماره فیش ، شماره ارجاع رسید خود را وارد نمایید . شماره ارجاع معمولا در خط دوم رسید دریافتی از دستگاه خودپرداز درج می شود . مبلغ واریزی پس از رسید بانکی شما ، بلافاصله به موجودی حساب شما در سایت اضافه خواهد شد . لطفا رسید خودپرداز را تا زمان تائید شدن پرداخت خود ، نزد خود نگه دارید .
  » آموزش دریافت رمز اینترنتی از طریق دستگاه خودپرداز با مراجعه به نزديكترين دستگاه خودپرداز (ATM) بانک مورد نظر ، پس از قرار دادن کارت خود در دستگاه و وارد کردن رمز عبور خود ، منوی "عملیات رمز" را انتخاب کنید و در صفحه ظاهر شده ، منوی "رمز دوم" را انتخاب کنید . صفحه ای باز می شود و از شما می خواهد که یک رمز به عنوان رمز دوم یا همان رمز خرید اینترنتی کارت خود وارد کنید . پس از وارد کردن رمز انتخابی و فشردن کلید ثبت ، در صفحه بعدی مجددا از شما درخواست می شود رمز مورد نظر خود را وارد کنید . سپس پیامی مبنی بر اختصاص رمز دوم به کارت شما نمایش داده می شود .
  در صورتی که قبلا همچین رمزی دریافت کرده اید و قصد تغییر آن را دارید ، باز هم می توانید به همین روش عمل نموده و رمز دوم کارت خود را تغییر دهید .
  » پرداخت آنلاین از طریق کارت های شتاب سایت توکان علاوه بر روش های پرداخت حضوری و پرداخت از طریق دستگاه های خودپرداز ، امکان شارژ حساب از طریق پرداخت آنلاین را نیز فراهم نموده است .
  وب سایت توکان طی قرارداد رسمی که با شرکت پرداخت الکترونیک سامان (وابسته به بانک سامان) منعقد نموده ، بعنوان "پذیرنده مجازی کارت" از امکانات پرداخت اینترنتی این بانک استفاده می کند .
  جهت استفاده از سرویس پرداخت اینترنتی سایت توکان ، مهم نیست شما در کدام بانک حساب دارید . شما می توانید از کلیه کارت های عضو شبکه شتاب مانند کارت های بانک سامان ، اقتصاد نوین ، پارسیان ، صادرات (سپهر) ، ملی (سیبا) ، ملت ، کشاورزی (مهر) ، سرمایه ، کارآفرین ، پاسارگاد و ... استفاده کنید که راهنمای استفاده از این سرویس را در ادامه می خوانید
  جهت استفاده از سرویس های پرداخت اینترنتی کلیه سایت ها از جمله سایت توکان ، به اطلاعات زیر نیاز دارید :
  1- شماره کارت خود : این شماره 16 رقمی بر روی کارت شما درج شده است
  2-  CVV2 : یک کد سه یا چهار رقمی  که بر روی کارت و یا پشت کارت درج شده است
  3- تاریخ انقضای کارت : این تاریخ نیز بر روی کارت درج شده است
  4- رمز خرید اینترنتی (رمز دوم) : رمزی است که به عنوان رمز دوم از بانک صادر کنند کارت خود یا خود پرداز بانک خود می توانید دریافت کنید . در انتهای این صفحه نحوه دریافت رمز خرید اینترنتی (رمز دوم) از طریق دستگاه خود پرداز توضیح داده شده است .
  در صورتی که اطلاعات فوق (4 مورد) را در اختیار دارید ، می توانید جهت پرداخت آنلاین اقدام کنید .
  برای این منظور ، پس از ورود به محیط کاربری خود در سایت توکان ، از منوی سمت راست سایت ، گزینه "پرداخت آنلاین" را کلیک کنید . در صفحه باز شده ، مبلغ مورد نظر خود را بر حسب تومان وارد کنید و دکمه "ادامه پرداخت" را کلیک کنید . در صفحه بعد ، مبلغ شما به دو صورت عددی و حروفی نمایش داده می شود . در صورتی که مبلغ مورد نظر مورد تائید شماست ، جهت ادامه پرداخت ، بر روی دکمه "اتصال به سایت پراخت آنلاین بانک سامان" کلیک کنید . پس از چند لجظه شما به سایت بانک سامان منتقل می شوید که پس از وارد کردن مشخصات کارت خود و کلیک بر دکمه پرداخت ، سایت بانک مجددا شما را به سایت توکان ارجاع می دهد و شما می توانید وضعیت پرداخت خود را مشاهده کنید و در صورت موفقیت آمیز بودن تراکنش ، مبلغ مورد نظر همان لجظه به صورت خودکار به موجودی شما در سایت افزوده می شود و شما می توانید از آن جهت درج آگهی های ویژه و لینک های تبلیغاتی استفاده کنید .
  همچنین شما می‌توانید بدون داشتن حساب در بانک ها ، با خرید کارتهای پیش پرداخت یا کارت‌های خرید اینترنتی بانک سامان ، پارسیان و ... که در اکثر شعب بانک ها ارائه می‌شود ، از خدمات پرداخت آنلاین بهره‌مند شوید .
  در صورت بروز هرگونه مشکل و یا سوال از طریق فرم تماس با ما و یا مرکز پشتیبانی کاربران سایت توکان ، با ما در ارتباط باشید